Magazín SVT

ROK 2017 - časopis v "novém kabátě"

STÍNICÍ A VRATOVÁ TECHNIKA

Po šesti letech, během kterých jsme Vám informace z oborů stínicí techniky a vrat přinášeli pod názvem RTS Magazín žaluzie - rolety - vrata, vydávanému na základě licence zakoupené od německého vydavatele, jsme se rozhodli pro radikální změnu. Od roku 2017 budeme časopis vydávat samostatně pod novým názvem SVT - STÍNICÍ A VRATOVÁ TECHNIKA.

Rozhodnutí o této výzamné změně padlo na červnové valné hromadě SVST, které bylo a i nadále bude vydavatelem tohoto odborného časopisu. Na této valné hromadě jsme se dohodli na novém názvu a také na tom, že se i v budoucnu bude časopis věnovat jak stínicí, tak vratové technice, neboť tyto obory mají mnoho společného a řada výrobců i dodavatel má ve svém sortimentu výrobky z obou těchto odvětví.

Pozn.: samotné sdružení SVST však i nadále zůstává sdružením pouze těch firem, které pracují v oboru stínicí techniky.

Zájemci - firmy z oborů stínicí techniky a vrat - kteří mají zájem oslovit cílové skupiny z obou oborů a také architekty, projektanty a další odbornou veřejnost, mají možnost objednat si inzerci ebo PR článek v tomto časopisu. Aktuální ceník inzerce a PR článků naleznete v sekci Magazín SVT. Objednávky do aktuálního čísla, které vyjde začátkem února 2017, je nutno zaslat nejpozději do 4. 1. 2017, a to na mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Podklady pro objednané služby bude pak nutno dodat nejpozději do 10. 1. 2017.

Další informace naleznete v menu v položce Magazín SVT.

 

SOUTĚŽ - Anketa ke Dni stínicí techniky 2013

Při příležitosti Dne stínicí techniky vyhlásilo Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí soutěž spojenou s anketou odborného časopisu RTS Magazín žaluzie - rolety - vrata. Účastníci, kteří vyplní přiložený dotazník a nejpozději do půlnoci dne 13. května 2013 jej doručí na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., budou slosováni a dva výherci obdrží dárkový koš v hodnotě 1.000 Kč. Odměny budou výhercům předány dne 16. května 2013 v některé z firem, které se účastní aktivit Dne stínicí techniky - viz sekci AKTUALITY.

Rozhodující pro zařazení do slosování je kompletně vyplněná anketa a datum doručení (datum a časový údaj v mailu) nejpozději 13. 5. 2013. Anketu můžete vyplňovat buď formou poznámek do souboru PDF nebo ji poslat vyplněnou a naskenovanou.

Vaše informace nám současně pomohou příští čísla RTS Magazínu lépe přizpůsobit Vašim přáním a potřebám. Těšíme se na Vaše příspěvky!

Příští číslo RTS Magazínu žaluzie - rolety - vrata

Redakční rada RTS Magazínu žaluzie - rolety - vrata právě připravuje další číslo tohoto odborného časopisu.

Číslo 3-2012 vyjde v průběhu září 2012 a distribuováno bude mj. na odborném semináři, který připravilo Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí v rámci doprovodného programu FOR ARCH 2012, a dále také na celostátním semináři Otvorové výplně stavebních konstrukcí, který se bude konat v říjnu 2012 v Hradci Králové. Kromě toho je každé číslo distribuováno více než 1.300 architektů a projektantů.

Zájemci - firmy z oborů stínicí techniky a vrat - kteří mají zájem oslovit cílové skupiny z obou oborů a také architekty a projektanty, mají možnost objednat si inzerci ebo PR článek v tomto čísle. Aktuální ceník inzerce a PR článků naleznete v sekci RTS Magazín. Objednávky je nutno zaslat nejpozději do 21. 7. 2012, a to na mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Podklady pro inzerci bude pak nutno dodat do 31. 7. 2012.