Magazín SVT

Magazín SVT přešel do on-line prostředí

V loňském roce jsme se rozhodli ukončit vydávání SVT Magazínu v tištěné formě a převést ho do on-line verze. Po intenzivních přípravách jsme tak na podzim 2023 spustili portál www.svt-magazin.cz, který sice z původního časopisu vychází, ale je rozšířen o některé rubriky, je pružnější a aktuálnější.

Čtenářům i inzerentům tak nabízí informace o nejaktuálnějším dění v oboru stínicí techniky a vrat, umožňuje vyhledat si články daleko do minulosti či prostřednictvím aktivních linků se průběžně dostávat na stránky inzerentů.

Věříme, že tak časopis v této nové podobě bude ještě lepším nositelem všeho, co by Vás o této oblasti mohlo zajímat. Přesto uvítáme Vaše případné náměty na zajímavá témata, osobnosti či rubriky. Napište nám je na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Děkujeme a těšíme se na interakci s Vámi!

Pozn.: posledním tištěným číslem tak bylo číslo 1/2023. Všechna tištěná čísla v PDF formátu naleznete zde.

Ing. Štěpánka Lubinová

Šéfredaktorka SVT Magazínu

ROK 2017 - časopis v "novém kabátě"

STÍNICÍ A VRATOVÁ TECHNIKA

Po šesti letech, během kterých jsme Vám informace z oborů stínicí techniky a vrat přinášeli pod názvem RTS Magazín žaluzie - rolety - vrata, vydávanému na základě licence zakoupené od německého vydavatele, jsme se rozhodli pro radikální změnu. Od roku 2017 budeme časopis vydávat samostatně pod novým názvem SVT - STÍNICÍ A VRATOVÁ TECHNIKA.

Rozhodnutí o této výzamné změně padlo na červnové valné hromadě SVST, které bylo a i nadále bude vydavatelem tohoto odborného časopisu. Na této valné hromadě jsme se dohodli na novém názvu a také na tom, že se i v budoucnu bude časopis věnovat jak stínicí, tak vratové technice, neboť tyto obory mají mnoho společného a řada výrobců i dodavatel má ve svém sortimentu výrobky z obou těchto odvětví.

Pozn.: samotné sdružení SVST však i nadále zůstává sdružením pouze těch firem, které pracují v oboru stínicí techniky.

Zájemci - firmy z oborů stínicí techniky a vrat - kteří mají zájem oslovit cílové skupiny z obou oborů a také architekty, projektanty a další odbornou veřejnost, mají možnost objednat si inzerci ebo PR článek v tomto časopisu. Aktuální ceník inzerce a PR článků naleznete v sekci Magazín SVT. Objednávky do aktuálního čísla, které vyjde začátkem února 2017, je nutno zaslat nejpozději do 4. 1. 2017, a to na mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Podklady pro objednané služby bude pak nutno dodat nejpozději do 10. 1. 2017.

Další informace naleznete v menu v položce Magazín SVT.

 

SOUTĚŽ - Anketa ke Dni stínicí techniky 2013

Při příležitosti Dne stínicí techniky vyhlásilo Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí soutěž spojenou s anketou odborného časopisu RTS Magazín žaluzie - rolety - vrata. Účastníci, kteří vyplní přiložený dotazník a nejpozději do půlnoci dne 13. května 2013 jej doručí na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., budou slosováni a dva výherci obdrží dárkový koš v hodnotě 1.000 Kč. Odměny budou výhercům předány dne 16. května 2013 v některé z firem, které se účastní aktivit Dne stínicí techniky - viz sekci AKTUALITY.

Rozhodující pro zařazení do slosování je kompletně vyplněná anketa a datum doručení (datum a časový údaj v mailu) nejpozději 13. 5. 2013. Anketu můžete vyplňovat buď formou poznámek do souboru PDF nebo ji poslat vyplněnou a naskenovanou.

Vaše informace nám současně pomohou příští čísla RTS Magazínu lépe přizpůsobit Vašim přáním a potřebám. Těšíme se na Vaše příspěvky!