Magazín SVT

Magazín SVT přechází do on-line prostředí

V současné době intenzivně pracujeme na převedení našeho časopisu Stínicí a vratová technika do on-line formátu. Budeme tak moci mnohem rychleji reagovat na dění v našem oboru i v oborech příbuzných.

On-line formát bude rozšířen o některé další rubriky a umožní vyhledávání zajímavých témat i z minulosti. Stane se tak předním zdrojem informací o dění v oboru stínicí techniky u nás.

Sledujte nás - brzy Vás budeme o spuštění nového informačního serveru informovat!

ROK 2017 - časopis v "novém kabátě"

STÍNICÍ A VRATOVÁ TECHNIKA

Po šesti letech, během kterých jsme Vám informace z oborů stínicí techniky a vrat přinášeli pod názvem RTS Magazín žaluzie - rolety - vrata, vydávanému na základě licence zakoupené od německého vydavatele, jsme se rozhodli pro radikální změnu. Od roku 2017 budeme časopis vydávat samostatně pod novým názvem SVT - STÍNICÍ A VRATOVÁ TECHNIKA.

Rozhodnutí o této výzamné změně padlo na červnové valné hromadě SVST, které bylo a i nadále bude vydavatelem tohoto odborného časopisu. Na této valné hromadě jsme se dohodli na novém názvu a také na tom, že se i v budoucnu bude časopis věnovat jak stínicí, tak vratové technice, neboť tyto obory mají mnoho společného a řada výrobců i dodavatel má ve svém sortimentu výrobky z obou těchto odvětví.

Pozn.: samotné sdružení SVST však i nadále zůstává sdružením pouze těch firem, které pracují v oboru stínicí techniky.

Zájemci - firmy z oborů stínicí techniky a vrat - kteří mají zájem oslovit cílové skupiny z obou oborů a také architekty, projektanty a další odbornou veřejnost, mají možnost objednat si inzerci ebo PR článek v tomto časopisu. Aktuální ceník inzerce a PR článků naleznete v sekci Magazín SVT. Objednávky do aktuálního čísla, které vyjde začátkem února 2017, je nutno zaslat nejpozději do 4. 1. 2017, a to na mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Podklady pro objednané služby bude pak nutno dodat nejpozději do 10. 1. 2017.

Další informace naleznete v menu v položce Magazín SVT.

 

SOUTĚŽ - Anketa ke Dni stínicí techniky 2013

Při příležitosti Dne stínicí techniky vyhlásilo Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí soutěž spojenou s anketou odborného časopisu RTS Magazín žaluzie - rolety - vrata. Účastníci, kteří vyplní přiložený dotazník a nejpozději do půlnoci dne 13. května 2013 jej doručí na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., budou slosováni a dva výherci obdrží dárkový koš v hodnotě 1.000 Kč. Odměny budou výhercům předány dne 16. května 2013 v některé z firem, které se účastní aktivit Dne stínicí techniky - viz sekci AKTUALITY.

Rozhodující pro zařazení do slosování je kompletně vyplněná anketa a datum doručení (datum a časový údaj v mailu) nejpozději 13. 5. 2013. Anketu můžete vyplňovat buď formou poznámek do souboru PDF nebo ji poslat vyplněnou a naskenovanou.

Vaše informace nám současně pomohou příští čísla RTS Magazínu lépe přizpůsobit Vašim přáním a potřebám. Těšíme se na Vaše příspěvky!