Magazín SVT

Dotazník pro analýzu spokojenosti s RTS Magazínem

Rádi bychom i do budoucna v RTS Magazínu přinášeli zajímavé a užitečné informace o oborech stínění a vrat a postupně tak přispívali k dalšímu růstu jejich úrovně. Proto jsme pro Vás nově připravili dotazník pro analýzu spokojenosti s RTS Magazínem, abychom na zlepšování mohli podle Vašich námětů pracovat.

Tento dotazník můžete online vyplnit v sekci Analýza spokojenosti. Vaše hodnocení a podněty uvítáme.

Mediaplán RTS Magazínu pro rok 2012

V roce 2012 připravujeme vydání dalších 3 čísel RTS Magazínu, a to v těchto termínech:

únor 2012     - objednávky inzerce je nutno doručit do 16. 12. 2011 (podklady pak do 6. 1. 2012)

květen 2012 - termín příjmu objednávek bude upřesněn

září 2012       - termín příjmu objednávek bude upřesněn

Objednávky inzerce zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kde Vám také zodpovíme případné dotazy.

Objednávku předplatného můžete učinit online v sekci Objednávka předplatného. Děkujeme.

Objednávky inzerce a PR v čísle 3/2011

Zájemci o inzerci nebo PR ve třetím čísle RTS Magazínu, které vyjde v září 2011, mají možnost zaslat objednávky nejpozději do 12.8.2011 (hotové podklady potom do 19.8.2011). Platný ceník naleznete v podsekci Ceník inzerce.

Podstatná informace pro případné inzerenty: třetí číslo bude distribuováno jednak na veletrhu FOR ARCH a také na semináři Otvorové výplně stavebních konstrukcí, který proběhne v říjnu letošního roku v Hradci Králové a kterého se účastní kolem 500 architektů, projektantů, zástupců stavebních odborů a bytových družstev, SVJ apod. O tomto semináři Vás budu brzy informovat, neboť jsme dostali příležitost se na něm jako sdružení prezentovat.

Současně je možno objednávat výtisky třetího čísla a také předchozích čísel 1/2011 a 2/2011.