Magazín SVT

Příští číslo RTS Magazínu žaluzie - rolety - vrata

Redakční rada RTS Magazínu žaluzie - rolety - vrata právě připravuje další číslo tohoto odborného časopisu.

Číslo 3-2012 vyjde v průběhu září 2012 a distribuováno bude mj. na odborném semináři, který připravilo Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí v rámci doprovodného programu FOR ARCH 2012, a dále také na celostátním semináři Otvorové výplně stavebních konstrukcí, který se bude konat v říjnu 2012 v Hradci Králové. Kromě toho je každé číslo distribuováno více než 1.300 architektů a projektantů.

Zájemci - firmy z oborů stínicí techniky a vrat - kteří mají zájem oslovit cílové skupiny z obou oborů a také architekty a projektanty, mají možnost objednat si inzerci ebo PR článek v tomto čísle. Aktuální ceník inzerce a PR článků naleznete v sekci RTS Magazín. Objednávky je nutno zaslat nejpozději do 21. 7. 2012, a to na mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Podklady pro inzerci bude pak nutno dodat do 31. 7. 2012.

Dotazník pro analýzu spokojenosti s RTS Magazínem

Rádi bychom i do budoucna v RTS Magazínu přinášeli zajímavé a užitečné informace o oborech stínění a vrat a postupně tak přispívali k dalšímu růstu jejich úrovně. Proto jsme pro Vás nově připravili dotazník pro analýzu spokojenosti s RTS Magazínem, abychom na zlepšování mohli podle Vašich námětů pracovat.

Tento dotazník můžete online vyplnit v sekci Analýza spokojenosti. Vaše hodnocení a podněty uvítáme.

Mediaplán RTS Magazínu pro rok 2012

V roce 2012 připravujeme vydání dalších 3 čísel RTS Magazínu, a to v těchto termínech:

únor 2012     - objednávky inzerce je nutno doručit do 16. 12. 2011 (podklady pak do 6. 1. 2012)

květen 2012 - termín příjmu objednávek bude upřesněn

září 2012       - termín příjmu objednávek bude upřesněn

Objednávky inzerce zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kde Vám také zodpovíme případné dotazy.

Objednávku předplatného můžete učinit online v sekci Objednávka předplatného. Děkujeme.