Dokumenty a normy

Produktové listy stínicí techniky

Po téměř dvouletém úsilí dokončil v červnu 2013 odborný tým Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí (SVST) první nezávislý technický dokument z oboru stínicí techniky u nás - PRODUKTOVÉ LISTY. Dokument jsme v závěru nechali posoudit Výzkumnému ústavu pozemního stavitelství (VÚPS), a to zejména z hlediska platných norem.

Tímto Vám produktové listy dáváme k dispozici a věříme, že najdou své uplatnění jak mezi projektanty, tak u výrobních a montážních firem, ale také při výuce problematiky stínění na školách se stavebním zaměřením.

V letošním roce se chystáme dokument aktualizovat, a proto k němu uvítáme Vaše případné připomínky a náměty, které nám můžete sdělit na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., a to pokud možno do 30. června 2015. Předem děkujeme za Vaši spolupráci na zvyšování úrovně našeho oboru.

Současně chci osobně poděkovat těm členským firmám SVST, které poskytly své pracovníky k práci na tomto rozsáhlém úkolu. Bez nich by dokument nemohl vzniknout. Přehled těchto firem naleznete v závěru dokumentu.

Ing. Štěpánka Lubinová

Výkonná manažerka SVST