Magazín SVT

ROK 2017 - časopis v "novém kabátě"

STÍNICÍ A VRATOVÁ TECHNIKA

Po šesti letech, během kterých jsme Vám informace z oborů stínicí techniky a vrat přinášeli pod názvem RTS Magazín žaluzie - rolety - vrata, vydávanému na základě licence zakoupené od německého vydavatele, jsme se rozhodli pro radikální změnu. Od roku 2017 budeme časopis vydávat samostatně pod novým názvem SVT - STÍNICÍ A VRATOVÁ TECHNIKA.

Rozhodnutí o této výzamné změně padlo na červnové valné hromadě SVST, které bylo a i nadále bude vydavatelem tohoto odborného časopisu. Na této valné hromadě jsme se dohodli na novém názvu a také na tom, že se i v budoucnu bude časopis věnovat jak stínicí, tak vratové technice, neboť tyto obory mají mnoho společného a řada výrobců i dodavatel má ve svém sortimentu výrobky z obou těchto odvětví.

Pozn.: samotné sdružení SVST však i nadále zůstává sdružením pouze těch firem, které pracují v oboru stínicí techniky.

Zájemci - firmy z oborů stínicí techniky a vrat - kteří mají zájem oslovit cílové skupiny z obou oborů a také architekty, projektanty a další odbornou veřejnost, mají možnost objednat si inzerci ebo PR článek v tomto časopisu. Aktuální ceník inzerce a PR článků naleznete v sekci Magazín SVT. Objednávky do aktuálního čísla, které vyjde začátkem února 2017, je nutno zaslat nejpozději do 4. 1. 2017, a to na mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Podklady pro objednané služby bude pak nutno dodat nejpozději do 10. 1. 2017.

Další informace naleznete v menu v položce Magazín SVT.