Staňte se členem

Staňte se členem

Máte-li zájem podílet se na rozvoji našeho oboru a jste firmou nebo i OSVČ, která působí v oboru stínicí techniky v České republice, budeme rádi, když se k nám přidáte. Úkolů, na kterých pracujeme, stále přibývá, a proto se hodí každý odborný názor, ať už z výroby, vývoje nebo z kontaktu se zákazníky. Uvítáme proto ty, kteří jsou ochotni "přiložit ruku k dílu".

Předtím, než začnete zvažovat členství v SPST, doporučujeme seznámit se se stanovami svazu, které naleznete zde, a také Etický kodex členů, který naleznete zde.
Stanovy členů i Etický kodex jsou pro členy závazné dokumenty, jejichž hrubé porušení může být důvodem k vyloučení člena.
Následně je zapotřebí odeslat vyplněnou a podepsanou přihlášku. Přihláška člena je k dispozici zde.
Přihláška je následně posouzena představenstvem svazu, které rozhodne o přijetí či nepřijetí žadatele. Tento je poté neprodleně informován o výsledku jednání.

V případě dotazů se neváhejte obrátit na Výkonnou manažerku - Ing. Štěpánku Lubinovou: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., která Vám vše potřebné upřesní.