Články a tiskové zprávy

Tisková zpráva - Den stínicí techniky 16. KVĚTEN 2013

Již třetím rokem pořádá Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí (SVST) dne 16. KVĚTNA 2013 DEN STÍNICÍ TECHNIKY.

Také letos bude tento den věnován řadě aktivit, v rámci kterých obdrží odborná i laická veřejnost mnoho nových informací o současných novinkách na trhu stínicí techniky a zákazníkům bude poskytnuta spousta mimořádných bonusů.

SVST v tento den pořádá od 14.00 hodin informační odpoledne o stínicí technice na Dětském ranči v Hlučíně, kde se metodou hipoterapie provádí léčba dětí trpících dětskou mozkovou obrnou, psychickými poruchami, poruchou pohybového ústrojí a roztroušenou sklerózou. Jak laické, tak odborné veřejnosti zde budou poskytovány aktuální informace z oboru a pro odborníky – projektanty a architekty – bude na CD připravena finální verze nezávislého technického dokumentu o stínicí technice – PRODUKTOVÉ LISTY. V rámci tohoto odpoledne také bude Dětskému ranči předán dar od členů SVST ve výši 30.000 Kč. Umožníme tak realizaci celkem 158 léčebných lekcí hipoterapie.

Na řadě míst v republice – u firem, zabývajících se výrobou, dodávkami nebo montáží stínicí techniky – budou uspořádány např. Dny otevřených dveří, exkurze výrobních prostor pro studenty stavebních oborů, informační a slevové akce, pro zákazníky bude prodloužena otevírací doba a další aktivity. Veřejnost tak bude mít možnost dozvědět se opět mnoho zajímavostí nejen o žaluziích, roletách nebo markýzách, ale i o méně známých baldachýnech, plisé, japonských stěnách, screenech či slunolamech.

Na webu sdružení mají zájemci možnost od 3. do 13. května vyplnit anketu, týkající se odborného časopisu RTS Magazín žaluzie ● rolety ● vrata, a 16. května budou dva vylosovaní účastníci ankety odměněni dárkovými koši v hodnotě 1.000 Kč.

Významnou novinkou letošního Dne stínicí techniky je přidělení certifikátu Ověřená firma v oboru stínicí techniky, kterou SVST přiděluje firmám, které na českém trhu reprezentují kvalitu a serióznost. Certifikát je přidělován na období jednoho roku a seznam firem, které ho obdržely, je uveřejněn na webových stránkách sdružení.

Věříme, že se nám bohatou škálou aktivit v rámci Dne stínicí techniky i letos podaří podat nejširší veřejnosti řadu nových a inspirativních informací o stínicí technice a poskytnout množství užitečných bonusů. Podrobné informace o činnosti SVST i o aktivitách spojených se Dnem stínicí techniky jsou k dispozici na www.svst.cz.

Ing. Štěpánka Lubinová

Výkonná manažerka

Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí